שירותים ניידים לאירועים בטבע

כידוע, חלק נרחב מהאירועים הנערכים בישראל מתקיימים בחיק הטבע, בין אם ליד הים, בחורשות ובהרים, באווירת המדבר וכדומה. מובן מאליו שעבור אירועים כאלו צריך לדאוג גם לכל נושא השירותים, ובדיוק כאן חברתנו נכנסת לתמונה עם שירותים ניידים לאירועים בטבע ומעטפת מלאה המותאמת לכל סוג וסגנון של אירוע, לכל מקום ולכל היקף משתתפים.

שירותים בטבע – אסור לשכוח את השירותים

כאשר מתכננים אירוע בטבע יש דברים רבים שצריך לדאוג להם: רישיונות ואישורים, קייטרינג ופריטי הסבה, עמדת קבלה ועד לרשימת המוזמנים. לכאורה, שירותים לשטח אינם מצויים בראש רשימת הפרטים וסדר העדיפויות, אך למעשה הם צריכים לעמוד במקום טוב בהתחלה. אכן, אירוע יכול להיות טוב, נחמד ומוצלח גם אם הבר אינו כולל את כל המשקאות המובחרים ביותר, וגם אם סידור הכיסאות מסביב לשולחנות אינו הטוב ביותר, אבל בלי שירותים ניידים לאירועים פשוט אי אפשר. הרי לא תשלחו את המוזמנים ואת האורחים שלכם לעשות את צרכיהם בשדה הסמוך, מעבר לגבעה וכדומה. אז דאגה לשירותים נאותים, מרווחים ונעימים היא בסיס לאירוע.

שירותים ניידים לאירועים בטבע

מה זה אומר – שירותים ניידים?

כאשר מדברים על שירותים ניידים לאירועים בטבע מתכוונים ליחידות עצמאיות, שאינן תלויות או נדרשות בחיבור למערכת ביוב מרכזית. את תאי השירותים חברתנו מביאה אל מקום האירוע לפני תחילתו, דואגת לתחזוקתם השוטפת במהלך האירוע וכמובן גם אוספת אותם בתום החגיגות. מדובר בתאים שניתנים להצבה בכל מקום ללא תלות בסוג הקרקע ותנאי השטח, ועם עמידות בכל תנאי מזג האוויר. יחד עם זאת, חשוב לדעת שישנם סוגים שונים של תאי שירותים, החל בסטנדרטיים והאיכותיים ועד למפוארים והיוקרתיים, כאשר לכל תא קיימים מאפיינים משלו.

כך לדוגמא, דגם תמר המפואר שלנו הוא שירותים ניידים לאירועים בטבע עם הדחת מים. כלומר, יש לו הדחת מים ממחזרת לשטיפת האסלה בגמר השימוש, וכיסוי הנמצא בחלק התחתון של האסלה שמסתיר את התכולה, מה שהופך את השימוש להרבה יותר נעים כפי שקיים במטוסים. כמו כן, יש בדגם הזה מדף שירות להנחה של חפצים אישיים, מראה קבועה על הדלת, מתקן ענק לנייר טואלט עם מקום לשלושה גלילים, מכל איסוף פסולת של 250 ליטרים, רשתות צל היקפיות ועוד.

מלבד זאת, השירותים הניידים משתנים מבחינת המראה והעיצוב שלהם, שכאמור נע בין הסטנדרטי ועד ליוקרתי. דגם תמר המפואר שלנו שעליו כתבנו לעיל הוא המעוצב והיפה ביותר בישראל, ולא פחות חשוב – גם המרווח והגדול ביותר בתחום.

להשכרת שירותים ניידים

אם אתם מחפשים שירות להשכרת שירותים ניידים לאירועים בטבע, השכרת שירותים ניידים לחתונה או שירותים ניידים לשטח – חברת בראשית היא הכתובת שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, הצוותים שלנו ישמחו לספק לכם מענה מקיף ומקצועי לכל שאלה או בקשה שעשויה לצוץ – חייגו: 8216*

יצירת קשר

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים

יצירת קשר

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן