שירותים ניידים מחירים

שירותים ניידים מחיר – בראשית

מחיר שירותים ניידים משתנה בין מספר פרמטרים חשובים, ביניהם כמות התאים הנדרשת, מיקום, משך תקופת ההשכרה ורמת המוצר, כי כשמדובר בתברואה חשיבות השירות היא לא פחות ממחיר השירותים ולכן מחיר זול אינו מחייב שירות טוב מול חברה מקצועית.

בזמן בחירת השירותים מומלץ לבצע סקר שוק לבחינת מחירים וכמובן לבחינת איכות החברה מולה מתקשרים, איזה שירותים קיימים ומהו טווח המחירים, בנוסף יש צורך בהתאמה בין כמות המשתתפים באירוע לתאי השירותים הנדרשים, צוות העובדים ונותני השירות שלנו ישמחו לעזור בנושא.

כחברה שלקחה חלק ברוב האירועים והפרויקטים הגדולים במדינת ישראל אנו מעמידים קשת רחבה של תאי שירותים במחירים נוחים יחד עם הדברים הבאים:

  • שירותים כימיים – כל תא שירותים עובר ניקיון ובדיקה יסודית לפני אספקה.
  • קרונות שירותים מפוארים – הקרונות הממוזגים שלנו מתוכננים היטב ומתאימים לכל סוגי האירועים במדינה ולכל עונות השנה.
  • שאיבות – הנהגים שלנו יעשו הכל כדי להפוך את נושא השירותים באירוע שלך לחוויה הטובה ביותר.
  • בטיחות – צוותי התפעול והבטיחות שלנו שמים את הבטיחות באופן שגרתי בראש סדר העדיפויות כדי להגן על נותני השירות שלנו, על העובדים ועל המבלים באירוע.
  • זמינות – אנחנו נהיה שם כדי לסייע לך בכל הצרכים שלך, בכל כמות, מקום וזמן.
 

 

ניקיון ושירות ללא פשרות

בכל הקשור לשירותים ניידים יש אספקטים היגייניים ותברואתיים רבים ולכן חשוב להקפיד על מתן שירות תקין ועבודה מול חברה הערוכה לביצוע העבודה, השירות באופן תדיר הוא חלק מהשירותים שאנו מעניקים בעת השכרת התאים לפרויקטים השונים.

כמה זה עולה? 

מחיר השירותים משתנה ויכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים, תלוי במוצר ואופי האירוע.

בהזמנת שירותים ניידים המחיר משתנה בהתאם למספר התאים הדרושים לאירוע, מיקום ותקופת האירוע, ובייחוד לסוג התאים אותם תבחרו להציב הדגמים הסטנדרטים הינם זולים יותר באופן יחסי ולכן יתאימו לאירועים רבי משתתפים כמו מחנות קיץ של תנועות נוער, טיולים גדולים שונים או מסיבות המוניות.

הדגמים המפוארים יותר והקרונות שירותים מפוארים יתאימו לאירועים בהם יש רצון לדאוג לרווחת האורח – אירועים ושמחות כמו בר מצוות, חתונות וימי הולדת, או אירועים עסקיים. המחיר של הדגמים המפוארים והקרונות גבוה יותר באופן יחסי.

האם אתם עומדים לערוך אירוע בקרוב? חשבתם, בדקתם ואתם מעוניינים לשכור לאירוע שירותים ניידים?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס הפרטים או בטלפון 8216*

 

יצירת קשר

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים

יצירת קשר

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן