שירותים ניידים

שירותים ניידים – חברת בראשית

שירותים ניידים – חברת בראשית

חברת בראשית שמחה להציג בפניכם את הדור החדש של השירותים הניידים בישראל.
אנו מציעים קשת של דגמי שירותים ניידים להשכרה המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. השירותים שלנו חדישים ואיכותיים מהשורה הראשונה, המעניקים שימוש מהנה ונוח במתקנים המרווחים וגדלים במיוחד בשילוב אסתטיקה וניקיון יחד.

המוטו המוביל שלנו הוא להעניק לך, הלקוח, פתרונות לכל אירוע, שירות מקצועי, מצוינות ויחס אישי לאורך כל הדרך. בראשית משכירה מתקני שירותים הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך לכל מטרה תוך מציאת פתרונות שיענו לדרישותיכם.

הצוות שלנו ידאג עבורכם למתן שירותי ניקיון, אחזקה ותפעול מתקני השירותים והותרתם היגינים, מבריקים ומדיפים ריח נעים. השירותים שלנו מותאמים לקיום אירועים כגון: פסטיבלים, מחנאות בטבע, קייטנות קיץ, טקסים, מרוצי אופניים, אירועים המוניים ועוד…

נשמח לעמוד לשירותכם ולענות לכם לכל שאלה. אנו כאן, בבראשית מעמידים לרשותכם צוות מקצועי אשר יילווה אותכם לאורך כל הדרך ויעניק לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים בטלפון: 8216*

מי לא מכיר את הצורך הדחוף להתפנות? צורך זה יכול להופיע בהופעה של להקה אהובה ומפורסמת באיזה פרדס שומם, באירוע הנערך באויר הפתוח עם סעודה וכיבוד מפואר, במהלך טיול מאורגן עם כיתה או קבוצה גדולה של אנשים, בו ישנים בשטח הפתוח, או אפילו במהלך עבודה בתנאי שטח, כמו עבודות בנייה ופיתוח. לפתע, נחוש תחושה לא טובה או לוחצת בבטן ונחפש מקום בו נוכל להתפנות. אם לא קיים מבנה כזה באזור, נמצא את עצמנו בבעיה.

 

שירותים ניידים

למה צריך שירותים ניידים?

שירותים ניידים עונים על צורך אנושי בסיסי, שאינו מתחשב בסביבה המשתנה. כך, למשל, אם נהיה בהופעה בשטח או לחילופין בעבודת בניין, בשלב מסוים נצטרך את הפרטיות והנוחות שבשירותים ניידים, את השקט שכל כך צריך באותו הרגע. מדובר במתקן הכרחי וחשוב, שיכול להפוך כל אירוע לרגוע ונוח יותר.

כיצד נבחר בשירותים ניידים?

לפני שמבצעים הזמנה לשירותים ניידים, ישנם כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון. ראשית, יש להבין לצורך מה אנו מזמינים את השירותים הניידים. חשוב לברר כמה אנשים השירותים אמורים לשרת (כך, למשל, אם מדובר באירוע גדול – נזמין יותר ממתקן אחד של שירותים ניידים), מהם בדיוק תנאי השטח, מהם זמני האירוע (בוקר לעומת ערב – אור לעומת חושך) וכדומה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון אוכלוסיות מיוחדות, כמו נכים וקשישים, ולוודא שנוכל להנגיש את השירותים גם עבורם.

סוגי שירותים ניידים

קיים מגוון רחב של שירותים ניידים המסוגלים להתאים לכל אירוע. לכל הזמנה של השכרת שירותים ניידים מחיר אחר התואם את הקרון אותו הזמנתם ואת משך ההזמנה. כאמור, ישנם סוגים רבים של שירותים ניידים: אלה יכולים להיות שירותים רגילים, המיועדים לעובדי בניין או שטח. נוכל גם להזמין שירותים עם רמפה, ובאופן זה להנגיש אותם לנכים או למבוגרים. קיימים גם שירותים ניידים מפוארים יותר, המתאימים לאירועים כמו חתונות בשטח.

שירותים ניידים – מחירון

כפי שכבר ציינו, בביצוע של השכרת שירותים ניידים, מחירים עשויים לנוע בטווח רחב הביא לידי ביטוי שכלול של גורמים רבים כמו; רמת הקרון, סוג הקרון, משך ההזמנה וכולי.

יצירת קשר

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים

יצירת קשר

לקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים

דילוג לתוכן